Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

Projekt systemowy pn. kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych współfinansowany przez unię europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki realizowany przez departament pielęgniarek i położnych.

motekZapraszamy do składania ofert na wykonanie usługi polegającej na produkcji materiałów programowych przeznaczonych do emisji w radiu, służących promocji projektu systemowego pn. „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Oferty należy składać do dnia 6 maja 2013 r., do godziny 12.00. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą pocztową na adres: Ministerstwo Zdrowia – Departament Pielęgniarek i Położnych ul. Długa 38/40, 00-238 Warszawa (decyduje data wpływu).
Zamawiający (minister ds. zdrowia/Departament Pielęgniarek i Położnych) nie ponosi odpowiedzialności za oferty przesłane drogą elektroniczną lub dostarczone drogą pocztową na inny niż wskazany powyżej adres.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi dokumentami związanymi z postępowaniem.

  1. Zaproszenie do składania ofert
  2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
  3. Oświadczenie do oferty
  4. Wzór umowy

Logotyp Unii Europejskiej