Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

Projekt systemowy pn. kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych współfinansowany przez unię europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki realizowany przez departament pielęgniarek i położnych.

W związku z realizacją Projektu systemowego pn. „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Departament Pielęgniarek i Położnych przypomina o obowiązku przesyłania do Departamentu kopii protokołu odbioru pakietu startowego przez uczestników Projektu z każdego naboru.

Protokół powinien zawierać przynajmniej:
- tytuł Projektu,
- nazwę uczelni (pieczątka),
- kierunek: pielęgniarstwo/położnictwo,
- nabór,
- ścieżka,
- imienny wykaz uczestników Projektu wraz z datą i podpisem potwierdzającym odbiór pakietu startowego.

Zgodnie z Wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki z dnia 4 lutego 2009r., każdy protokół powinien zawierać logotyp Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz logotyp Unii Europejskiej wraz z odniesieniem słownym oraz informację, że projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Wytyczne zamieszczone są na stronie www.studiapomostowe.mz.gov.pl w Zakładce UCZELNIE – Dokumenty programowe.

Jednocześnie przypominamy, że użycie logotypów w wersji kolorowej obliguje do powielania każdego wydruku w wersji kolorowej, w związku z powyższym proponujemy stosowanie wersji czarno-białej ww. logotypów.

Proszę o przesyłanie protokołów na dres:

Ministerstwo Zdrowia
Departament Pielęgniarek i Położnych
Ul. Długo 38/40
00-238 Warszawa

W razie pytań proszę o kontakt:

Krystyna Kret
tel: 22 53 00 245
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." mce_' + path + '\'' + prefix + ':' + addy66335 + '\'>'+addy_text66335+'<\/a>'; //-->

Aleksandra Sejda
tel: 22 53 00 315
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." mce_' + path + '\'' + prefix + ':' + addy89587 + '\'>'+addy_text89587+'<\/a>'; //-->

Wydział Wdrażania Projektu Systemowego
Departament Pielęgniarek i Położnych
Ministerstwo Zdrowia

Logotyp Unii Europejskiej