Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

Projekt systemowy pn. kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych współfinansowany przez unię europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki realizowany przez departament pielęgniarek i położnych.

Beata GodlewskaZapraszamy do lektury kolejnego numeru (nr 11/2011) „Magazynu Pielęgniarki i Położnej". Znajduje się w nim wywiady z Beatą Godlewską absolwentką studiów – kierunku pielęgniarstwo pomostowych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W artykułach zamieszczono też krótkie opinie o Projekcie przedstawicieli pracodawców i uczelni.

Czytaj więcej: Artykuł z Magazynu PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ nr 11/2011

Beata CholewkaZapraszamy do lektury kolejnego numeru (nr 10/2011) „Magazynu Pielęgniarki i Położnej". Został w nich zamieszczony piąty i szósty (ostatni) z planowanego cyklu artykułów promujących Projekt Systemowy. Artykuły dot. stanu realizacji Projektu (nabory i finanse) oraz działania informacyjno-promocyjne przedstawiła Beata Cholewka - Kierownik Projektu/Dyrektor Departamentu Pielęgniarek i Położnych. Artykuły zamyka wywiad z Małgorzatą Bierzanowską absolwentką studiów pomostowych - kierunku położnictwo w Państwowej Szkole Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu. W artykułach zamieszczono też krótkie opinie o Projekcie przedstawicieli pracodawców i uczelni.

Czytaj więcej: Artykuł z Magazynu PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ nr 10/2011

Mirosława ZarzyckaZapraszamy do lektury wrześniowego numeru (9/2011) „Magazynu Pielęgniarki i Położnej". Znajduje się w nim wywiad z Panią Mirosławą Zarzycką absolwentką studiów pomostowych na kierunku pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Czytaj więcej: Artykuł z Magazynu PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ nr 9/2011

Marek HaberZapraszamy do lektury lipcowo-sierpniowego numeru (nr 7-8/2011) „Magazynu Pielęgniarki i Położnej". Został w nim zamieszczony trzeci z 6 planowanych artykułów informacyjno-promocyjnych dotyczących naszego Projektu systemowego. Pierwszą część artykułu stanowi wystąpienie Pana Marka Habera - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Czytaj więcej: Artykuł z Magazynu PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ nr 7-8/2011

Dorota Jadwiga ZierkiewiczZapraszamy do lektury czerwcowego numeru (6/2011) „Magazynu Pielęgniarki i Położnej". W numerze znajduje się wywiad z Panią Dorotą Jadwigą Zierkiewicz absolwentką studiów pomostowych na kierunku pielęgniarstwo w Wyższej Szkole Medycznej LZDZ w Legnicy. W numerze także temat "Kim jesteśmy i jak pracujemy, czyli Wydział Wdrażania Projektu Systemowego – Departament Pielęgniarek i Położnych".

Czytaj więcej: Artykuł z Magazynu PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ nr 6/2011

Logotyp Unii Europejskiej