Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

Projekt systemowy pn. kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych współfinansowany przez unię europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki realizowany przez departament pielęgniarek i położnych.

Uroczystość wręczenia dyplomówW dniu 9 czerwca 2011 r. w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów kolejnym absolwentom studiów pomostowych kierunku: pielęgniarstwo, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zaproszonych gości powitał Jego Magnificencja Rektor Uczelni, dr. inż. Andrzej Dziewiątkowski.

W uroczystości z ramienia uczelni udział wzięli: Pan prof. dr hab. Józef Świątek, Pan dr n. med. Marek Grabowski i Pani mgr Agnieszka Gieszczyk, a ze strony Departamentu Pielęgniarek i Położnych Ministerstwa Zdrowia panie: Beata Cholewka – Dyrektor Departamentu i Dorota Zinkowska.

Po uroczystym wręczeniu dyplomów i certyfikatów Pani Dyrektor przekazała serdeczne gratulacje Absolwentom i podziękowała Władzom Uczelni za dotychczasową bardzo dobrą współpracę z Departamentem Pielęgniarek i Położnych w zakresie realizacji Projektu systemowego.

Zobacz więcej zdjęć:

Uroczyste wręcz...
Uroczyste wręcz...
Uroczyste wręcz...
Uroczyste wręcz...
Uroczyste wręcz...
Uroczyste wręcz...
 

Logotyp Unii Europejskiej