Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

Projekt systemowy pn. kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych współfinansowany przez unię europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki realizowany przez departament pielęgniarek i położnych.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2011/2012W dniu 24 października 2011 roku w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2011/2012.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się naukowcy, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, duchowieństwa oraz parlamentarzyści z regionu.

Z ramienia uczelni w Inauguracji udział wzięli: Rektor dr inż. Andrzej Dziewiątkowski, Pan prof. dr hab. Józef Świątek, Pan dr n. med. Marek Grabowski, a ze strony Departamentu Pielęgniarek i Położnych Ministerstwa Zdrowia Pani Beata Cholewka – Dyrektor Departamentu.

Wykład inauguracyjny „Szlachetne Zdrowie..." wygłosił prof. dr hab. Leszek Kołodziejski.

Podczas Uroczystości wręczono dyplomy i certyfikaty udziału w projekcie pt. „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych" kolejnym absolwentom studiów pomostowych kierunku pielęgniarstwo, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Inauguracja Rok...
Inauguracja Rok...
Inauguracja Rok...
Inauguracja Rok...
Inauguracja Rok...
Inauguracja Rok...

Logotyp Unii Europejskiej