Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

Projekt systemowy pn. kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych współfinansowany przez unię europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki realizowany przez departament pielęgniarek i położnych.

Aleksandra MatczakSerdecznie gratulujemy Pani Aleksandrze Matczak, pielęgniarce - absolwentce studiów pomostowych Wydziału Pielęgniarstwa i Położnictwa Akademii Medycznej w Łodzi dotarcia do finałowej dziesiątki drugiego etapu konkursu "EUROKORZYŚCI Podziel się swoją historią".

Pani Aleksandra pracuje w Klinice Intensywnej Terapii i Wad Wrodzonych Noworodków i Niemowląt w Centrum Zdrowia Matki - Polki w Łodzi, jest jedną z inicjatorek i pierwszą przewodniczą powołanego w maju tego roku, Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych. W 2007 roku rozpoczęła studia pomostowe, na kierunku pielęgniarstwo, dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu Systemowego realizowanego przez Departament Pielęgniarek i Położnych w Ministerstwie Zdrowia. Pani Aleksandra po zdobyciu tytułu licencjata pielęgniarstwa, nadal rozwija wiedzę korzystając ze szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego.

 Zobacz materiał filmowy o "historii" Pani Aleksandry


Konkurs "EUROKORZYŚCI - Podziel się swoją historią", organizowany jest wspólnie przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz TVN.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronach:
http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/projekty/Strony/eurokorzysci_2012.aspx
 http://eurokorzysci.tvn.pl/

Logotyp Unii Europejskiej